Electro Swing

Electro Swing

Max W. a Paolo Di Maki

koncert   párty  

Sobota 23.9.2017 22:00 - 03:00Velký sál
Vstupné: 120 Kč / Snížené: 80 Kč

Další novinka mířící do prostor ArtBaru Druhý Pád. Nejznámější Electro-Swingová skupina Electro Swing Bohemia tentokrát v čele s DJs Max W. a PAOLO DI MAKI!

Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swinových producentů s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač údernější linie electro-swingu. Jeho sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum'n'bassu. Na jednom pódiu se už potkal s The Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker. Poznávacím znamením Maxe W. je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance.
www.facebook.com/maxw.electroswing

PAOLO DI MAKI (CZ, Electro Swing Bohemia)
Ležérní švihák, jehož domovem jsou slavné Karlovy Vary. Jeho hudba je léčivá jako minerální prameny a návyková jako chuť lázeňských oplatek. Zaručeně vás dostane svým jedinečným citem pro beaty, melodii a rytmus. Paolovy electro-swingové sety s houseovým podtextem jsou jako stvořené pro dlouhou taneční noc. Nezapomeňte si utáhnout tkaničky u bot.
www.facebook.com/paolodimaki

Navíc tu pro Vás máme speciální bonus a tím je jam tří špičkových muzikantů, kteří budou jamovat ruku v ruce s DJs! A o koho se vlastně jedná a na jaké nástroje se můžete těšit?

Vladimír Shishkov - klarinet
Marek Fischer - trumpeta
Michael Gestinger - trombón


Další události

Underground Comedy - Stand-up comedy

Úterý 26.9.2017 20:00 - 21:15 150 Kč/150 Kč

Stand-up show kterou znáte ze Stream.cz

L´arterie - Umělecký večer

Středa 27.9.2017 19:00 - 23:00 vstup volný

Umělecký večer L´arterie je určený pro všechny milovníky umění. Přijďte se podívat na tvorbu nejrůznějších kreativců. Pianista Tomas Keys, covery od skupiny Lart a na závěr kapela The Shookies!

SuperCharada Druhá: Fata Morgana - Stand-up kabaret - PREMIÉRA

Čtvrtek 28.9.2017 20:00 - 23:00 vstup volný Volno: -24/80

Fenomenální stand-up kabaret namixovaný ze deci a půl humoru, deci a půl hudby a dolitý originálním tématem.