Bufo Alvarius: The Underground Secret

Bufo Alvarius: The Underground Secret

projekce a diskuze s tvůrci filmu

přednáška   promítání  

Středa 19.9.2018 18:30 - 21:00Velký sál
Vstupné: 140 Kč / Snížené: 0 Kč

Projekce dokumentárního zážitkového filmu Bufo Alvarius – The Underground Secret režiséra Filipa Záruby + Diskuze s režisérem a odborným poradcem filmu.

Radikální svědectví o nejsilnějším známém přírodním psychedeliku, tryptaminu 5-MeO-DMT a žábě Bufo Alvarius ze sonorské pouště. Film je koncipován jako strhující audio-vizuální dobrodružství, které umocňují originální zážitkové animace inspirované touto mimořádnou látkou. Fascinující výpovědi skupiny psychonautů, kteří se za zkušeností s Bufo Alvarius vydali na cestu do Jižní Ameriky, dokreslují osobní příběhy nestora transpersonální psychologie Stanislava Grofa a novodobého šamana Octavio Rettiga, který ceremoniální kontakt s uvedenou substancí zprostředkoval tisícům dobrovolníků z celého světa. Mnohým změnila život. Původní záměr tvůrců natočit dokumentární reportáž vygradoval do intenzivní filmové meditace o povaze vědomí a bytí.

Více informací o filmu: http://www.bufoalvarius.com

Diskuze o Bufo Alvarius – The Underground Secret, která bude následovat po filmu, se zúčastní režisér Filip Záruba, klinický psycholog a šaman a odborný poradce filmu Ondřej Bahník

Vstup od 18 let!

Začátek projekce v 18:30.