DIVY

DIVY

První koncert v Brně!

koncert  

Středa 12.12.2018 20:00 - 23:00Velký sál
Vstupné: 150 Kč / Snížené: 0 Kč

http://bit.ly/světeDIVse

Snad se nám nebudete DIVit, ale my si prostě přejeme dobývat i Brno! Takže tadaaaaa: historicky první brněnský koncert kapely DIVY a s ním i slavnostní premiéra videoklipu k písni LETOKRUHY

Lísky jsou k dostání jako jedna z odměn v našem projektu na HitHit - http://bit.ly/světeDIVse - neváhejte a vrhejte se na ně :)

Zpěv : Tomáš David (Golden delicious, Gentle Irony)
Kytara: Matěj Morávek (Pavol Habera - TEAM, Vlasta Redl)
Klávesy : Jan Laník (Fresh minute)
Bicí : Petr Ptáček (B-side Band, November 2nd, Franz Alpa)
Basa : Miguel Cervecero (Dundee&Friends)

A co nebo kdo jsou všechny DIVY světa?
To se tak jednou, světe Div se, rozhodl Tomáš David, že už se nebude schovávat za anglickými feelingy. Řekl si, že si sám hodí klacek pod nohy, začne psát hezky česky a zdolá-li tuto překážku, vynese ho to ke hvězdám. Sáhl si tedy do hloubi sebe a vyždímal několik textů, kterými si chtěl odpovědět na otázky své vlastní. A skutečně. Vyneslo ho to k jedné hvězdokupě. Partě muzikantů, která nejen, že je odedávna společenstvím blízkých přátel, navíc jsou už dnes přes svůj mladý věk muzikanty střídmého věhlasu a majitely několika řad fanynek. Písně předložil, uctivě se poklonil a čekal, co se bude dít. Chlapci bez skrupulí a ostychu tyto nešlechtěné nerosty vzali a zdá se, že z nich vycizelovali několik klenotů. Teď se zdá, že věci, na kterých usilovně pracují, si zaslouží pozorného DIVáka a bystrý DIVák si zaslouží DIVY! Těšíme se v Brně :)