Eponine - "Between Us"

Eponine - "Between Us"

premiéra videoklipu

promítání  

Neděle 14.10.2018 19:00 - 22:00Klubovna
Vstupné: vstup volný

Rezervace není třeba, zkrátka přijď

Srdečně vás zveme na on-line premiéru našeho klipu Eponine - "BETWEEN US", která se odehraje přesně na tomto místě dne 14.10. v 19:00h.

Předpremiéru promítáme v pátek 12.10. v 20:00 brněnském ArtBar Druhý Pád, máte-li čas, stavte se za námi, moc rádi vás uvidíme osobně a popovídáme nad dobrým pivkem :)

Píseň i snímek kombinuje prvky každého z nás a vzájemná kolize našich představ, osobností a estetiky se promítla v něco, co se ze začátku jevilo jako nereálné vůbec sladit dohromady.
Spolu s hudbou a návrhem klipu, který jsme točili koncem srpna, nám zabralo přes půl roku singl vybrat, dokončit a dát jej do podoby, v jaké ho v neděli (popř. v pátek na předpremiéře) uslyšíte.
Naše snaha byla, aby píseň vyzněla co nejvíce pozitivně, místy byla lehce šílená a zároveň pojednávala o věcech, který si každý z nás ve vztazích zažil, přežil nebo se stále snaží překonat...
Kdy prožitky ze sexu a rauše od sebe nejsou tak vzdáleny, z původního kamaráda se stane partner na celý život a jak křehké je občas vidět realitu za oblakem kouře vlastních bludů.

Při pohledu zpět končí zveřejněním klípku poměrně dlouhá a náročná etapa, ale nemůžeme se dočkat jakou novou kapitolu před námi naopak otevře.
Není krásné občas dokázat stvořit něco z ničeho? Buďte s námi při jeho vypuštění do světa!

S láskou za EPONINE ♥

Vaše Anet


Další události

Science slam - MINI

Pondělí 19.11.2018 19:00 - 22:00 vstup volný

Science slam je vědecká show, ve které mají vědci za úkol představit svůj výzkum publiku. Jednoduše a zábavně.

Městečko Palermo - kriminálka mimo Českou televizi

Pondělí 19.11.2018 19:30 - 21:00 vstup volný Volno: 33/70

Rok 1948. Začátek čtyřletého příběhu, čtyřleté inscenace, čtyřleté hry na městečko Palermo, kdy se toto „naše“ městečko znovu a znovu probouzí bez některého svého obyvatele.

Křest cosplay kalendáře a klipu Yennefer od Deloraine

Úterý 20.11.2018 19:30 - 23:59 50 Kč/0 Kč

Rádi bychom vás pozvali na dvě jedinečné události v jeden den! První je křest cosplay kalendáře, na kterém SWS Workshop & Cosplay, Petr Stöckl foto, Gwint Klub a mnoho dalších dělalo celý dlouhý rok.