HAZED X Loose Lips w/ Posthuman [UK]

HAZED X Loose Lips w/ Posthuman [UK]

párty  

Pátek 14.2.2020 21:00Velký sál
Vstupné: 199 Kč / Snížené: 99 Kč

Neotřelá zahraniční i lokální jména za mixem, vynikající zvuk, minimalistický ale funkční light design a mlha

╭╮╭┳━━┳━━┳━┳━━╮
┃╰╯┃╭╮┣━━┃┳┻╮╮┃
┃╭╮┃┣┫┃━━┫┻┳┻╯┃
╰╯╰┻╯╰┻━━┻━┻━━╯
?????? ????? ?????

2020. HAZED X Loose Lips Showcase! Neotřelá zahraniční i lokální jména za mixem, vynikající zvuk, minimalistický ale funkční light design a mlha. Hodně mlhy! Tentokrát s absolutní legendou acid housu a londýnským a bristolským zástupcem značky Loose Lips.

✺ POSTHUMAN ✺ I Love Acid ✺ Glasgow ✺ UK
https://soundcloud.com/posthuman
Posthuman aka Joshu Doherty — jeden z veteránů na UK klubové scéně a mistr syrového acid housu a moody slomo techna. První releasy téměř před dvaceti lety na legendární IDM značce SKAM. Po roce 2000 parties ve zrušené stanici londýnského metra spolu s Aphex Twinem, Ceephax Acid Crew nebo zástupci labelů Warp a Raphlex. Roku 2007 spolu s Lukem Vibertem zakládají noc zaměřenou primárně na acid s absolutně "nečekaným" názvem I Love Acid, která byla vyhlášena v minulém roce DJ Magazinem jako Best Club Event. Roku 2010 vzniká vinyl only label Balkan Vinyl s releasy od Jerome Hill, Cardopusher, Neville Watson nebo Mark Archer z Altern8. Roku 2018 zde vychází posthumánní album Mutant City Acid inspirované estetikou počítačových her přelomu osmdesátých a devadesátých let, cyberpunkem a krásou exoplanet. Deska je průletem věčně deštivou futuristickou megapolí se všemi jejími rozplizlými neony a kovovými konstrukty v mlze se ztrácejících mrakodrapů, oživenou vznášedli, kybernetickými organizmy a divoce koexistující lidskou faunou. Na téhle desce slyšíme acid v té nejlepší formě, zvuk silně napojený na původní kořeny s mnoha důležitými přesahy dokonale životaschopný a etablovaný pro druhou dekádu 21. století. Své hudební vize a releasy vydává Posthuman aktuálně na takových značkách jako X-Kalay, Tusk Wax, Dixon Avenue Basement Jams, B12, Chiwax, Shipwrec nebo Craigie Knowes.

✺ MEDALLION MAN ✺ Loose Lips ✺ London ✺ UK
https://soundcloud.com/medallionman
Medallion Man je spoluzakladatelem a hybnou silou stojící za respektovaným ostrovním brandem Loose Lips, což je ambiciózní hudební platforma fungující od roku 2014 a zastřešující pod sebou DJs, producenty, promotérské aktivity, label, mix série a rozhlasové pořady. Mimoto stojí Medallion Man za fungováním Threads Radio, labelem 20/20 Vision Recordings s releasy od hudebníků jako Carl Finlow, Versalife, Reedale Rise nebo Walter Ego a nově i techno vinyl only vydavatelstvím Reposition. Jeho vlastní DJing eklekticky překračuje všechny hranice a stylově putuje kdesi mezi housem, technem, elektrem, acidem a UK bass music.

✺ PHYSIK ✺ Loose Lips ✺ Bristol ✺ UK
https://soundcloud.com/danphysik
Tajná bristolská spojka Loose Lips klanu. Všestranný house / deep techno producent a DJ, co dokáže vzít crowd na solidní cestu do středu vzdálených mlhovin.

✺ HAZE BOYS ✺ Oneiro & Hotdogg ✺ Brno
ヾ(*⌒∇⌒)八(⌒∇⌒*)ツ

╭╮╭┳━━┳━━┳━┳━━╮
┃╰╯┃╭╮┣━━┃┳┻╮╮┃
┃╭╮┃┣┫┃━━┫┻┳┻╯┃
╰╯╰┻╯╰┻━━┻━┻━━╯
?????? ????? ?????

Další události

Rapela

Čtvrtek 16.7.2020 19:30 vstup volný

Dechberoucí kapela s jedinečnou show

MICRO HAZED w/ Johney ✺ NTKZ ✺ Aeom

Sobota 18.7.2020 21:00 ? Kč

Pravidelná housová párty se vrací!

Astral Lounge with Gabanna & Ke3n

Sobota 25.7.2020 21:00 ? Kč

Hloubkové ponory se Soul Ex Machina crew