KODDN Album Release Party w/ Tribe-J & Chief Bromden

KODDN Album Release Party w/ Tribe-J & Chief Bromden

koncert  

Středa 30.10.2019 20:00 - 02:00Velký sál
Vstupné: 200 Kč / Snížené: 120 Kč

Dámy a pánové, holkí a klucí, je nám ctí pozvat vás na křest našeho nového alba!

KODDN
https://koddn.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=XXeTlpv2OhA
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Před rokem jsme vydali první EP, uzavřeli úvodní kapitolu a začali poctivě makat na novém materiálu. Výsledkem je album Melodies Towards The Heartbeat, na kterém jsme ubrali garáže a rock'n'rollu, přidali zasekaných kytar a nějakýho toho emo patosu a ačkoliv hutný riff je stále ústředním symbolem našeho náboženství, stojíme si za tím, že jako celek děláme pořád relativně přístupnou hudbičku, takže s sebou můžeš v klidu dotáhnout i svoji koc!
Navíc věz, že bude na co koukat - premiérově představíme naši NOVOU SHOW S LIVE PROJEKCÍ od MAESS kolektivu, který můžete znát jako art direktory četných akcí nejen v rámci Brna. Vždycky jsme chtěli podpořit naše live vyznění kvalitními vizuály a teď je to konečně tady, tak se na tu parádu přijď mrknout!

A rozhodně se přijď mrknout i na další kapely, za kterýma si fakt stojíme - jsme poctěni, že pozvání přijali Tribe-J a Chief Bromden!

Tribe-J
https://tribe-j.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=ZJDgV4QAVgY
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Inspirace v kapelách jako Totorro, Town Portal nebo Radiohead značí, že tahle grupa nasazuje laťku proklatě vysoko. A taky že jo. Jejich alba Sillicon Hill(2016) a Animal Era(2019) jsou ukázkou instrumentální muzikantské zručnosti a bez přehánění snesou srovnání se světovými etalony žánru. Tribe-J jsou introvertní math rock pro dospělé, co po kapsách nosí kalkulačku, po večerech sledují západy slunce nad mořem a v koutu duše sní o lepším světě. Je to fakt moc pěkný a naživo to bude ještě pěknější!

Chief Bromden
https://chiefbromden.bandcamp.com/album/chemko-live
https://www.youtube.com/watch?v=ddOYllxI9hc
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Za necelý rok působení toho tahle kapela stihla opravdu hodně - vydání demíčka, vítězství v soutěži 1Band2Play, hraní na Colours a na Besedě a spoustu dalších koncertů. V Chief Bromden se sešli bývalí i současní členové kapel Manon Meurt, Shadow Area nebo Ion At An a na jejich hudbě je znát, že hráčské zkušenosti tady nikomu nechybí. Melancholické, občas nevyzpytatelné kytary tvoří podhoubí pro synťákový zvuky, který se celkem proplétají jako liány a dohromady tvoří majestátní scenérie plné emotivních gradací a napjatých momentů. Takhle se dělá post-rock v roce 2019.

Další události

Vue.js Meetup Brno #3

Pondělí 2.3.2020 18:30 vstup volný

Jak vyrobit potlesk - Stand-up komedie

Pondělí 2.3.2020 19:30 vstup volný Volno: 35/60

Komedie s prvky stand-upu nebo komedie o tom, jak se dělá stand-up?

The Randoms: Improv Comedy Night

Úterý 3.3.2020 19:00 - 21:00 150/90 Kč

First English friendly improv comedy in Brno!