L´arterie

L´arterie

Rock em Brno /w Dirty Old Dogs

koncert   kurz   přednáška   párty  

Čtvrtek 18.4.2019 20:00 - 02:00Velký sál
Vstupné: 299 Kč / Snížené: 249 Kč / 199: 149 Kč

Rezervace není třeba, zkrátka přijď

Larterie se již po čtvrté vrací na domovská prkna klubu Artbar Druhý Pád ve své jarní minifestivalové podobě, kterou budou provázet tři rockové kapely.

Jako vždy, bude část z výtěžku darována organizaci Společně k úsměvu - https://cs-cz.facebook.com/spolecnekusmevu/


---------------------------------Line-up-----------------------------------------------

The Pieces /Brno 20:45

Domácká skupina The Pieces otevře celý večer svým novým setlistem, ve kterém mimo několika coverů poprvé představí publiku i první písně své autorské tvorby. Ač se nevyhraňují vůči žádnému stylu, atmosféra kapely se posunuje do temnějších atmosferických vod, kde se dotýkají rockových subžánrů a tvoří tak vlastní nezaměnitelný podpis. Co vše se pod tímto popisem skrývá se budete muset dozvědět sami na místě.

Dirty Old Dogs 22:30

Olomoucká banda Dirty Old Dogs se řadí mezi kapely se silným zápalem pro drive a divokost. Avšak s kontrastním spojením jemných melodických prvků, tvoří zajímavý koncept svého žánru, odkazující se od ranných bluesových písní, napříč psychedelickému hard rocku 70. let, sahajích až do grungeových vod šedého Seattlu.
Zahráli si na festivalu Colours of Ostrave či United Islands of Prague. Minulý rok si tato čtveřice pokřtila své první album Morning Wave

https://www.facebook.com/dirtyolddogs7/

Jack the Hipper 00:15

Čtyřčlenné seskupení dvou Čechů a dvou Slováků je na hudební scéně od roku 2013. Vyznávači shoegaze a postpunku se však nebojí dotknout ani psychadeličtější roviny jak předvedli při svém posledním koncertu v Bajkazylu Brno. Nedávno oslavili vydání alba Songs for David a připravují se na hraní na festivalu Žižkovská noc.

https://www.facebook.com/JackTheHipper/

------------------------------------Vstupné-------------------------------------------
Jsme rádi, že můžeme provést artbarovskou vychytávku a dát tak lidem možnost zvolit si cenu, kterou si budete přát zaplatit. Nezapomeňte, že polovina z každé prodané vstupenky putuje na konto organizace Společně k úsměvu.
149,- 199,- 249,- 299,-