Mess House Night

Mess House Night

YZ

párty  

Úterý 12.12.2017 21:00 - 03:00Velký sál
Vstupné: 60 Kč / Snížené: 0 Kč

Volno: 200/200

**O co půjde?** MESS znamená v angličtině také “A large amount or quantity of.” nebo “ A person who is dirty or untidy.” -> Volně přeloženo jako: Velkou část něčeho nebo šuntoš.

HOUSE jako slovo nabírá například těchto významů: "A building for human habitation” nebo jako “A style of electronic dance music typically having sparse, repetitive vocals and a fast beat.”
-> Volně přeloženo jako: Budova nebo hudební styl.

NIGHT má zase třeba tyto významy: “The night as the interval between two days.” nebo “short for goodnight”.
Volně přeloženo jako: Interval mezi dvěma dny nebo zkráceně dobrou noc.

YZ - Y a Z jsou zkrátka poslední písmena abecedy nebo tak je tak označována nastupující generace mladých lidí narozených od roku 1980 - 2010 (generace Y + generace Z).

Pokud ani nyní netušíte, co vlastně očekávat, tak mrkněte na naši line up s krátkou anotací vystupujících DJs. ;)

**Line up**

—TRND (VSLC)
Kluk, co pouštěl muziku ještě v době, kdy byla must-go Love Parade v Berlíně, proto to bude finest odlet na planetu deep, kde si společně hrají staří pardálové, eunuchové i nejhezčí roštěnky.

—OldBoy (VSLC / HAZE Movement)
Kluk, co má hodně rád současnej house, někdy pomalejší a někdy víc techy, jo a taky miluje ten starej hiphop a všechno to mezitím, ale klidně se obejde bez weedu, cars a bitches (většinou).

—DeAnima(VSLC)
Kluk, kterej míří vždycky do jádra a nevadí mu, když to bolí. Na parket tě přiláká hladivou deep náladou a v zápětí z tebe vybasuje duši spolu s nadlevinkou. Nehraje si na styly, pouští to od srdce.

— KNZ(VSLC)
Není to kluk, je to Kníže. A Kníže si rád dává k večeři valivou techno pečínku, přelitou minimal omáčkou alá Ambiente. Ale na luxus si nehraje, má radši zahulenej sklep, stroboskopy a kopák, kterej drolí zdi.

— AUTHENTIQUE
Mladý chlapec se zálibou nejen v současném deep housu a housu, ale i dalších stylech elektronické muziky. Na Mess House Night se můžete těšit na jeho originální tracky z vlastní produkce ;)

Další události

Tmavý obrázek - aneb Poslední den protidrogového agenta Chika T.

Pondělí 22.10.2018 19:30 - 21:30 vstup volný Volno: 0/50

Kyberpunkové sci-fi z blízké budoucnosti o závislostech

BRNO O INKLUZI

Úterý 23.10.2018 13:00 - 18:00 vstup volný

Spolek Úsměvy – Rodiče za inkluzi – Divadlo ALDENTE

Soukromá akce - Pro veřejnost uzavřeno.

Úterý 23.10.2018 20:00 - 03:00