MiniMax - Stand-up speciál

MiniMax - Stand-up speciál

Radek Petráš a Arnošt Frauenberg

stand-up  

Středa 12.12.2018 19:30 - 22:00Klubovna
Vstupné: 199 Kč / Snížené: 49 Kč

Největší a nejmenší stand-up komik spolu na jednom pódiu

Středa 12. 12. - to je datum jedna dva. 

Jeden večer, dva stand-up komici v Brně. Jeden pochází ze Žebráku a ten druhý z Havířova. Oba dva se potkávají v Brně, aby si vystřihli stand-up speciál, který se nebude opakovat. 

První hodinu si vystřihne nejmenší stand-up komik V ČR - Arnošt Frauenberg a po pauze si na jeho místě mikrofon převezme jeho rozměrový opak Radek Petráš. 

Arnošta i Radka můžete znát z pořadu Na Stojáka. Oba spolu hráli ve filmové komedii "Musíme se sejít", která získala na ČSFD 36% a to je ve zdejších českých kritických vodách úctyhodný výsledek. Hlavně to jsou přátelé, kteří si zkrátka řekli, že si spolu vystoupí v ArtBaru Druhý pád.

Kapacita je omezena pouze na 70 míst, tak neváhej a objednávej vstupenky za tebou určenou cenu. Filosofie divadla Druhý Pád (divadlo, které stvořilo ArtBar) spočívá v tom, že dává možnost ohodnotit představení dle finanční situace každého z vás. 

Máš pár drobných, ale tenhle večer si nemůžeš nechat ujít? Sleduj událost a v den konání akce po skončení předprodeje oznámíme kolik je volných vstupenek. Pokud vstupenky zbudou - můžeš přijít dřív a dát nám, kolik uznáš za vhodné.

Chceš si pojistit místo, ale kapsu máš hlubokou? 

Zaplať 49,-

Jseš student, máš rád šedesát devítku a dokážeš ocenit umění? 

Zaplať 96,-

Chodíš do práce, směješ se raz, dva, tři?

Zaplať 123,-

Máš fakt dobrou práci a na svém učtu pěticifernou částku?

Zaplať 155,-

Rád podporuješ umění a ArtBar Druhý Pád?

Zaplať 199,-