Secret of the Wonderworker VII.

Secret of the Wonderworker VII.

psychedelic masked party

koncert   párty  

Sobota 8.12.2018 21:00 - 06:00Velký sál
Vstupné: 300 Kč / Snížené: 250 Kč

Divotvůrce rozpřáhl paže a jedním mocným tlesknutím způsobil popraskání zemské kůry. Ví moc dobře, že pokud chce stvořit něco nového a krásného, musí zničit to staré.

Napověděly mu to děti, kterým v předvečer 6. prosince nosí dárky. Vydejte se s námi do světa bezbřehé fantazie mysli Wonderworkera a staňte se postavami ve světě, kde se představivosti meze nekladou.

Již posedmé pořádá Shivadeco tradiční maškarní párty Secret of the Wonderworker. Zapojte svou mysl a přijďte v podobě svých nejšílenějších fantazií!

PSYTRANCE STAGE:

Imaginary Sight LIVE (Forestdelic records, Glowing Flame Records Official) /MK/
Marschi b2b Alyosha 3h set (Maryosha Djs) /CZ/
Kerray (Independent) /CZ/
Jirik (Shivadeco) /CZ/
Kail Karlito (Independent) /CZ/

CHILLOUT STAGE:

I-One LIVE (Forsageone) /CZ/
Kubis (Indian Express) /CZ/
Pangea (Shivadeco) /SK/
DWO (Independent) /CZ/
Michal Forest (Shivadeco) /CZ/
Psychoteek (Shivadeco) /CZ/

Dekorace: Sayp, Shivadeco, Psyda Art - Uv Deco a Jewelery
Projekce: VJ Steen

Na místě bude kromě vymazleného místního baru i Maldova chajovna, psycare od Česká psychedelická společnost, vegejídlo a samozřejmě šatna.

VSTUP: 300 CZK na místě / 250 CZK v předprodeji

KAŽDÝ, KDO PŘIJDE V MASCE, MÁ SLEVU NA VSTUPNÉM 50 CZK (kdo si koupí lístek v předprodeji, tomu na vstupu 50 CZK vrátíme)

Již po staletí kráčí světem a rozdává radost. Je to nelehký úkol, protože smutnému Mikuláši se radost rozdává těžko. Po celou dobu, co tvoří říše dětských fantazií, vidí, jak špatně se dospělí k dětem chovají. Neposlouchají je a přitom by stačilo tak málo, aby si maminky a tatínci mohli hrát stejně, jako si hrají děti.
Zeptal se chlapečka, který už posedmé nedostal od rodičů žádný dárek k Mikuláši. Mají totiž svých starostí dost.
„Co mám dělat, když tě vidím každý rok v slzách? Mohu ti nějak pomoci?“ Chlapeček se zvedl, utřel si oči a odpověděl:
„Nenaděluj dárky jen dětem, my jich máme dost. Naděl kousek fantazie i dospělým.“
Nechtělo se mu do toho. Pokaždé, když se pokoušel něco udělat pro dospělé, nevážili si toho a zničili všechno, co jim nadělil. Kdykoliv se pokusil vniknout do mysli dospělého, tak udělal něco jen sám pro sebe a ne pro děti.
Jednoho dne spatřil ženu. I když se usmívala, tak věděl, že jí není dobře na duši. Nemohl na ni promluvit - dospělí, kteří na Mikuláše dávno přestali věřit, ho nemohou ani vidět, ani slyšet. Zkoušel na ni křičet, neb čas od času dospělí slyší výkřiky bytostí z jiného světa. Ale neslyšela vůbec nic. Čím hlasitěji křičel, tím více se Země začala třást.
Věděl, co musí udělat. Pokud se mu nedaří vniknout do myslí dospělých, bude muset tu svou roztříštit do každé jedné hlavy, která na světě existuje. Mocným tlesknutím způsobil masivní zemětřesení a záplavy. Ve skutečnosti se ale nic nestalo, to se jen tříští jeho stará mysl, která je nyní velká jako planeta.
Z Divotvůrce zbyl už jen hvězdný prach, který padá na zem v podobě sněhu. Žena, které pookřálo srdce, když na ni začal padat sníh, se rozeběhla a začala sbírat vločky jazykem. Vzpomněla si, jak tuto hru hrála, když byla ještě malá holka. Těšila se na zimu právě kvůli těmto maličkostem. Nahlas se rozesmála a chtěla tuhle radost šířit dál.
Došla domů a její dvě děti se rozeběhly proti ní. Začala jim vyprávět pohádku, díky které budoucí dospělí nikdy nezapomenou, jaké to je, být dítětem.

Další události

Colombian Film Night - La defensa del Dragón

Čtvrtek 27.6.2019 18:30 - 22:30 vstup volný

Brněnské Pyvo - Maticové

Čtvrtek 27.6.2019 19:00 - 22:00 vstup volný

Krutý sendviče - 7. impro představení - zakončení 1. půlky roku

Pátek 28.6.2019 19:30 - 22:30 vstup volný Volno: 50/70