Pronájem

Vítám Tě a pokusím se Ti odpovědět na většinu Tvých dotazů...

Sorry, že Ti tykám, ovšem jsem undergroundový prostor - ArtBar Druhý Pád a do “androše” vykání nepatří.

 

Jsi tady nejspíš proto, že chceš ve mně udělat studentskou party, firemní večírek, narozeninovou oslavu nebo plánuješ uspořádat koncert, vernisáž, přednášku, divadlo, projekci, křest, svatební party či jinou unikátní oslavu boha Dionýsa.

Chápu to… jsem opravdu originální a zajímavý prostor a kdo do mne vstoupí je očarován. Navíc má poloha je více než luxusní, protože ke mně přijedeš tramvají č.1 a 6 nebo pokud se bojíš kolejí můžeš přijet trolejbusem č. 25 či 26 na zastávku Pionýrská. Jelikož ve mně návštěvníci často zapomenou na čas, je skvělé, že v noci můžeš odjet domů nočním rozjezdem č.90 a 91

Velký sál

Do mého sálu se vejde až 300 lidí na stání. Pokud však diváky potřebuješ usadit divadelním způsobem počítej s kapacitou 140 lidí. U kabaretního posezení s malými stolečky se kapacita sálu vyšplhá na 100.

 

Klubovna

Zde probíhají soukromé narozeninové večírky, maturitní večírky, kvízy, přednášky, projekce, pokrové turnaje, divadelní představení...apod. Do klubovny se pohodlně vejde 60 lidí. Trošku nepohodlně až 80. Velmi nepohodlně, až životu nebezpečně a za pomocí bagrů se do naší klubovny narve i 500 lidí.

 

Kolik stojím?

 

Každá Tvá akce je originál… nicméně tady je soupis toho, co od nás dostaneš vždy:

  • Příprava sálu mým technikem, dle Tvých požadavků
  • Uvaděč u vstupu, který uvítá tvé hosty s úsměvem a pomůže s odbavením
  • Produkční supervizor, který dohlédne na hladký průběh Tvé akce a s čímkoli Ti pomůže 
  • Otevřená šatna, pokud venku nevládnou “tropy
  • Úklid sálu před i po akci, takže si s úklidem nelámej hlavu
  • Využití divadelních světel a také projektoru
  • Vytvoření akce na webu - možnost využít našeho rezervačního sytému či předprodejní sítě
  • Místo v měsíčním programu a na plakátech

 

Velký Sál

Ne, Po, Út, St, Čt (divadla, stand-up, slam, koncerty, přednášky)

70:30 ze vstupného, nejméně však 3.000,- (V ceně je základní varianta techniky - Varianta A)

Pá, So + Soukromé party (uzavřená společnost - studentské akce, firemní večírky, elektronické akce)

V tomto případě, neokážu říct, že pronájem stojí tolik a tolik Kč, protože záleží na tom, kolik lidí na tvou akci přijde, jestli budeš mít vlastního zvukaře nebo dokonce vlastní zvuk, jestli budeš chtít mít catering, jestli potřebuješ DJ nebo máš svého... Obecne lze však říct, že čím více návštěvníků dokážeš přilákat na svou akci tím méně za pronájem zaplatíš. Dostaň do mně 350 lidí a spoustu toho dostaneš zadarmo.
Napiš svou představu na produkce@druhypad.cz nebo zavolej na +420 721 850 166 (Petr Koláček) a dostaneš přesnou kalkulaci

Klubovna

Ne, Po, Út, St, Čt (přednášky, workshopy, projekce)

1.500,- nebo pokud je na sále jiná akce 1.000,- (V ceně je jednoduché nazvučení a zapůjčení projektoru)


Pá, So + Soukromé Party (narozeniny, křesty, firemní večírky, maturitní večírky,) 

Stejně jako u pronájmu sálu jsou podmínky v těchto dnech individuální. Opět záleží, co všechno od nás potřebuješ půjčit a zařídit či jestli potřebuješ pouze prostor. Napiš svou představu na produkce@druhypad.cz nebo zavolej na +420 721 850 166 (Petr Koláček) a dostaneš přesnou kalkulaci.


Pronájem Techniky

Zvuk

Nexo PS15, subbas LS600,zesilovače L'Acoustic LA48 + LA24, Monitory dB

nebo

Samson RS15HD 2x, Crown XLi 1500, Behringer Xenyx QX1204USB.

Abychom mohli lépe odhadnout kalkulaci tvého večírku, můžeme se nadále v mailu či telefonu bavit o jednotlivých variantách zvučení.

Varianta A Varianta B Varianta C
Jednoduché ozvučení - PA, mixážní pult Behringer QX1204, 3,5 jack pro připojeni počítače, 1-2 mikrofony, bez zvukaře.

Základní zvučení kapely bez bicích, max 6 vstupů - PA, mixážní pult Behringer QX1204, mikrofony dle domluvy, 2x monitor (1 cesta), zvukař

V případě , že chceš uspořádat plnohodnotný koncert já jakožto ArtBar Ti DŮRAZNĚ doporučuji variantu C. Ty sice ušetříš, ale návštěvníci budou říkat: ”Jo ten ArtBar...tam je zvuk na chuja...” No a to nechci že jo.

Standardní zvučení, max 16 vstupů - PA, mixážní pult Soundcraft SI, riderové mikrofony dle domluvy, 3-5x monitor, zvukař

+ Zajistíme cokoliv dalšího: subbasy navíc, stagebox 32in, apod.

 

Disponuji základním divadelním světelným parkem (3x vana 500W, 4x PAR 500W, 6xEuroLite 1000W) Efektová světla nemám žádná, ovšem můj hlavní výkonný produkční “PT” má na klíčích červený laser a dokáže sehnat všechno. Projektor můžeš využít na sále i na klubovně. 

Dále Ti na Tvou akci zařídím DJe dle tvého stylu, karaoke, stand-up vystoupení, moderátora… A vlastně cokoli z oblasti umělecké a zábavné produkce bez agentur. Vedou mne totiž umělci všeho druhu… 

 

Zjisti si volné termíny a produkční manager Petr Koláček Tě rád provede po mém prostoru a zjistíš konkrétní kalkulaci pro Tvou akci.

Petr Koláček - produkce@druhypad.cz nebo zavolej na: +420 721 850 166